Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Sedací vak Žiži a taburety

Nakupujete pro školku, učebnu, dětské centrum nebo chcete zvelebit dětský koutek ve Vaší prodejně? Možná zkrátka pátráte po větším počtu kvalitních sedacích vaků za fajn cenu. Pak se Vám náš čtyřdílný set může hodit.

Vaše cena 4 980 KčPůvodně 5 860 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Sedací vak je opatřen bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám. 
Pokud máte zájem o tento set v jiné barevné kombinaci, uveďte tuto do poznámky při objednávce ve tvaru:
Barva taburet 1: (např.) azurová 
Barva taburet 2: (např.) červená
Barva taburet 3: (např.) limeta
barva Žiži boční díl: (např.) limeta 
barva Žiži vrchní a spodní díl: (např.) azurová

A nebo nás zkrátka kontaktujte a my už Vám pomůžeme s kombinací

Technická specifikace

Materiál: Jednobarevný 100% polyester -
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 2 + 1 + 1 + 1Nosnost: kg - 100Objem náplně: l - 120 a 50

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Sedací vak Žiži a taburety
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.