Vyzkoušejte si vak přímo v obýváku

Bude se sem ta šedá hodit? Nebude moc velkej? Víme, co řešíte, když vybíráte sedací vak. Objednáváte-li online, nejste si jistí barvou nebo velikostí. Když jste v showroomu, máte strach, jestli se vejde mezi stěnu a sedačku nebo jestli z něj bude dobře vidět na telku. My vám tohle dilema teď pomůžeme lépe rozlousknout. Nyní si totiž můžete díky rozšířené realitě vyzkoušet, jak bude vak vypadat v konkrétním interiéru. 

Jak na to? 

Vaky (zatím některé, časem všechny) mají v detailu produktu banner s kouzelným tlačítkem „Vyzkoušet“

SakyPaky pak v rozšířené realitě

Pokud vybíráte vak v mobilu, stačí na tlačítko „Vyzkoušet“ kliknout a dostanete se rovnou ke kameře. Pokud vybíráte na počítači, otevřete v telefonu čtečku QR kódů a naskenujte (případně vložte uložený) QR kód. Rozklikněte odkaz, který se objeví.

Potom namiřte telefon na prázdné místo v interiéru a postupujte podle instrukcí na displeji. 

Jakmile vak v prostoru uvidíte, můžete hýbat s telefonem a „obejít“ si vak kolem dokola nebo ho prsty na displeji přesouvat či otáčet.  

V aplikaci si můžete taky vše vyfotit nebo nahrát video, uloží se vám do galerie.

Pokud chcete vyzkoušet vak jiné barvy, v detailu produktu si vyberte jinou barvu vaku a znovu klikněte na „Vyzkoušet“. Vždy se v interiéru ukáže vak takové barvy, jakou máte zvolenou v detailu produktu a jakou tedy vidíte na náhledovém obrázku. 

Co dalšího vám pomůže s výběrem? 

  • Vzorník látek – rádi vám ho pošleme nezávazně a zdarma. Stačí u konkrétního vaku kliknout na „Vzorník barev“ a vyplnit komu a kam ho máme poslat. 
  • Návštěva našeho showroomu – přijďte si k nám posedět do Olomouce na adresu Kyselovská 118.  
SakyPaky gif