Zařizujeme dětské pokojíky: Měkkouši na leháro i na učení

Přijít domů, hodit tašku do kouta a... rozvalit se na pohodlný vak. Přesně na to se bude těšit každý školák, pokud mu do pokojíku pořídíte některého z našich měkkoušů. Jsou pohodlné, příjemné a extrémně návykové (pozor, nejen pro děti). Prcci na nich můžou odpočívat po náročném dni, číst oblíbené knížky, sledovat televizi nebo se učit na písemky. 

sedací vaky do dětského pokojeDíky sedacím vakům vytvoříte dětem pohodlnou relaxační zónu, která je vedle spací, hrací a pracovní jedna ze čtyř důležitých částí školákova a školaččina pokoje. Odpočinek, prostor na koníčky, místo na posezení s přáteli je „obývákovou“ částí dětského pokoje, kterou ocení malí prcci i starší studenti. Tak jim zařiďte útulný koutek s oblíbenými měkkouši, dekou, polštářkem a lampičkou, ve kterém se jim bude, nejen přes zimu, dobře lebedit

Kromě válecích a sedacích vaků máme také taburety. Jsou pohodlnou oporou pod nohy například u vaku, postele nebo u pohovky. Podnožníky a podsedáky se hodí pod psací stůl nebo na židli, aby školák seděl rovně a nekřivil si záda. 

podsedáčky a taburety saky paky