Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.SakyPaky Haji

Praktická podložka, létací koberec pro Vaše děti, praktická deka na piknik v přírodě nebo jen zajímavý doplněk pro Váš interiér. Plovoucí podlahy a dlažby jsou krásné a ideální pro snadnou údržbu. Někdy však mohou trochu studit.

Vaše cena 2 490 Kč

Popis produktu

Pevný, nepromokavý polyesterový materiál českého původu. Haji je vyplněn silnějším vliselinem, což mu dodává příjemnou měkkost a hřejivost. Haji lze stejně tak využít v interiéru, jako si ho vzít s sebou na piknik někde venku v přírodě. Díky popruhům ho během chvilky stočíte do prakticckého válečku a šup s ní do kufru auta. Produkt HAJI lze vyprat v pračce.

Technická specifikace

Materiál: Vzorovaná látka - 100% polyester - 100 % polyester
možné praní v pračce na 30°Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 1,7

Dále doporučujeme

Praktický Válec SakyPaky

Válec SakyPaky

1 690 KčPtáte se proč praktický? Ideální pro položení na postel ke zdi. Ve spánku se k němu budete tulit a jak si na něj zvyknete, neusnete bez něj. Nebo jen tak do dětského pokoje na hraní. Neustále Vás to bude nutit objímat ho a válet se s ním :)

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu SakyPaky Haji
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.