Sedací vak Banana

  • Doprava ZDARMA
  • Topovky
Sedací vak Banana

Banana je sofistikovaně tvarovaný a patří mezi oblíbené sedací pytle. Díky své velikosti je vhodný zejména pro menší děti předškolního věku. Banana je ten pravý sedací nábytek do dětských pokojíčků. Celý popis

  • délka80 cm
  • šířka80 cm
  • výška100 cm
Skladem, odešleme raz dvaZboží expedujeme následující pracovní den po objednávce. Nejpozději do 48 hodin máte zboží doma.
3 890 Kč

Nevybrali jste si z nabízených vaků?

nevadí, uděláme vám vak přímo na míru

Nezávazná poptávka
vak na míru

Více o tomto měkkoušovi

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pokud nemáte čas a chuť, můžete si objednat náš servis vaků a my se o vše postaráme. Vak vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplně.

Sedací vak Banana je opatřen plnícím otvorem, díky němuž je možno kdykoliv v budoucnu doplňovat jeho EPS výplň. Plnící otvor je bezpečně zajištěn dvojitým zipem se schovaným jezdcem. Zvídavým dětem se tak nepodaří otvor otevřít a dostat se k náplni.
Samotná EPS náplň je potravinářské kvality, zdravotně nezávadná s certifikací a kuličky jsou dostatečně husté a malé, aby nedocházelo k rychlému sesednutí.
Registrujte se na našich stránkách a jako náš zákazník zakoupíte vždy EPS náplně výhodněji.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě..

Důležité informace

Materiál:Jednobarevný 100% polyester
Hmotnost:3,8 kg
Nosnost:100 kg
Objem náplně:217 l
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Napište nám k tomuto měkkoušovi komentář

Dobrý den. Dělají se sedací vaky také s vnitřním obalem pro lepší čištění - praní? Jak dá sedací vak vyprat? Ze starého vaku, který bych ráda obměnila, je nemožné vysypat kuličky - ráda bych ho vyprala a náplň vyměnila. Děkuji. S pozdravemEN

— Eva Ness

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den Evo, ano dvouvrstvé vaky máme v nabídce také. Na webu aktuálně všechny typy SPALÍK. V letošním roce budeme nabídku dvouvrstvých sedacích vaků rozšiřovat.
Pokud se týče praní doporučujeme použít tepovač. Vak můžete vyčistit mokrou cestou, jako například sedačku. Voda se do něj nedostane. Materiály mají PVC zátěr. Nechat ho pak dobře vyschnout.
Druhá varianta je využít náš servis vaků. kde Vám kromě vyčištění doplníme i náplň.
team SakyPaky