Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Sedaci vak Haci a taburet

Oblíbené sedací vaky Haci jsou nejpohodlnější když si můžete nohy opřít o taburet. Tohle my dobře víme, a proto vám tento setík šijeme na míru

Vaše cena 3 750 KčPůvodně 4 280 Kč

Popis produktu

Haci i taburet jsou jednovrstvé sedací vaky vyrobené z vysoce odolného a kvalitního polyesteru, pojištěného ještě dvojitými švy. Sedací vaky jsou opatřeny zipem, díky kterému můžete ubírat nebo naopak přidávat dovnitř kuličky a přizpůsobovat si jej tak vlastním potřebám. K údržbě vám postačí vlhká houbička a mýdlová voda.

Technická specifikace

Materiál: Jednobarevný 100% polyester -
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 4+1Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 240+50

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Sedaci vak Haci a taburet
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.