Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.WAAW křeslo - italská eko kůže

Tohle už není "jen" sedací vak.Tohle je waaaaaw křeslo ... stylové a pohodlné. Rádi bychom Vám ho více popsali, ale tohle křeslo na sezení je nepopsatelné. To musíte zkusit. Je to waaw!

Vaše cena 5 550 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Luxusní italská eko kůže složená z 15% pravých kožených vláken na tkané textilii. Materiál nejvyšší kvality atestovaný na odolnost trhání, otěru, oděru, plísním a proti opakovanému ohybu. Navíc je vyroben v souladu s ekologickými předpisy EU a neobsahuje AZO barviva. Materiál je nenáročný na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou. Sedací křeslo WAAW je opatřeno bezpečným uzavíráním zipem, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Technická specifikace

Materiál: Italská EKO kůže natur - podkladová materiál: 15% kůže, 11% Polyester, 4% Bavlna; vrchní nános: 68% PVC, 2% Polyuretan; Při výrobě materiálu použity výhradně vodou rozpustné komponenty, je vyroben v souladu s ekologickými předpisy EU a neobsahuje AZO barviva, země původu: Itálie -
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 7Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 307

Dále doporučujeme

Sedací vak Taburet -  italská eko kůže

Taburet italská eko kůže

2 190 KčTaburet je ideálním řešením pro dostatek sedacích míst když přijde návštěva. Díky své velikosti je velmi skladný. Pokud na něm nebudete zrovna sedět, poslouží Vám jako pohodlná podložka pod nohy :)

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře k produktu WAAW křeslo - italská eko kůže
1 | Michal Gálik, 21.08.2018, 07:49
nešlo by křeslo v levnější variantě bez italské eko kůže? mít cenu o 1500 menší neváhám ;)
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Křeslo Vám umíme vyrobit i ve variantě KORTEXIN za cenu 4000 CZK. V případě Vašeho zájmu se s námi spojte na e-mail info@saykpaky.cz pro bližší informace.
Příjemný den Andrej ze SakyPaky
2 | Ladislav Špinar, 12.12.2018, 15:32
Dobrý den,vidím, že tento vak WAAW křeslo - italská eko kůže nemáte skladem. Jaká bude lhůta od obj. k dodání?Děkuji
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý den. Aktuálně jsme schopni křeslo dodat do 15.ledna 2019
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.