Buďte originální!

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Máme tu pro vás vyladěné tipy na originální dárky, které jen tak někdo jiný nevymyslí. Obludka, polštář Šanon, etiketa s vlastním textem a rovnou celý vak přesně podle vašeho návrhu. Jste zvědaví? 

Sedací vak Obludka – seznamte se!

Děti mají bujnou fantazii, a tak si zaslouží i pořádně veselé vaky. Proto jsme navrhli naše Obludky. Z jedné strany na vás budou koulet očima a na druhé straně spokojeně chrupkat. Dejte je dětem na mazlení, válení i objímání. Tento vak si hned zamilují a jen tak ho nepustí. 

Máme pro vás dva rozměry. Větší sedací vak Obludka a jeho mladšího brášku polštář Obludku. Oba dva vaky jsou vyrobeny z kvalitního elastického materiálu českého původu. Mají měkkou polštářovou výplň, takže skutečně vysoce mazlivý doplněk do každého dětského pokojíčku. 


sedací vak Obludka vak pro děti Obludka

Originální dárek pro kolegu v práci – Šanon

Kdo by si někdy nechtěl na chvíli pospat v práci. Nebo se jen tak pohodlně opřít a odpočinout si. I na to máme řešení! Hledáte nějaký nápaditý dárek pro kolegu v práci? Co takhle náš spací polštář Šanon? Navíc při objednávce nám můžete připsat do poznámky váš vlastní text na štítek Šanonu

A pozor, ti odvážnější ho mohou dát i šéfovi :-)

spací polštář do kanceláře

Hodíme vaše návrhy na naše sedací vaky

Ideální třeba jako svatební dárek, překvapení k narozeninám nebo jako pozornost firemním kolegům. Překvapte své blízké originálním dárkem v podobě našeho vaku s etiketou s vlastním textem

A kdo není troškař a má plnou hlavu super nápadů, tak nám je může poslat a nechat si ušít celý vak dle vlastního návrhu

vlastní etiketa na vak