Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


  • Cena do 1000 Kč

POZOR, POZOR .. změnili jsme adresu!!
Náš ateliér s firemní prodejnou nově hledejte na ulici Kyselovská 118, Olomouc - Slavonín. Najdete a vyzkoušíte u nás sedací vaky, sedačky INONO i školní batohy z andybags.cz. Těšíme se nasezenou!

Při nákupu od 4000 peněz od nás máte dopravu ZAúplněDARMO.

Je nám líto, ale produkty pro tuto kategorii zatím připravujeme.

seo

Originální náhradní obaly SAKYPAKY

Znáte to, dnes se Vám to hodí červené, bavlněné a za půl roku byste to chtěli tyrkysové a z nylonu. Nebo zkrátka děti vyrostou a jejich sedací vak s motivem dalmatina už nevypadá v pokojíčku zrovna cool :). Chtělo by to změnu? Ale proč se zbavovat celého sedacího vaku, když jeho užitné vlastnosti zůstávají stále výborné? I na tohle jsme v SakyPaky mysleli. Máme pro Vás náhradní obaly na Váš sedací vak. Pokud jste ho zakoupili v SakyPaky, pak určitě bude pasovat na Váš typ. A protože jste náš zákazník, tak samozřejmě i náhradní obal máte za cenu hýčkací. Podívejte se, jak krásně se Vám změní ceny po přihlášení registrovaného uživatele. Vážíme si našich věrných.