Sedací vak Citron - italská eko kůže

  • Doprava ZDARMA
  • Vegan
Sedací vak Citron - italská eko kůže

Hledáte pohodlí? Právě jste ho našli. Citron je maximálně velký a maximálně pohodlný sedací vak, který si ihned zamilujete. Díky zvýšené opěrce a opravdu dlouhému sedu se do něj pohodlně zaboříte a opřete si hlavu. Vyberte si barvu svého Citronu a těšte se, až do něj vyvalíte. Celý popis

  • délka110 cm
  • šířka95 cm
  • výška80 cm
Ušijeme pro vás do týdneZboží není na skladě. Po objednávce ho pro Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-ti dnů.
5 190 Kč

Nevybrali jste si z nabízených vaků?

nevadí, uděláme vám vak přímo na míru

Nezávazná poptávka
vak na míru

Více o tomto měkkoušovi

Jednovrstvý sedací vak (nemá dodatečný vnitřní obal). Ušitý je z vysoce kvalitní látky nenáročné na údržbu – nečistoty jednoduše odstraníte vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Vak má dvojité švy, které zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Luxusní italská eko kůže je vyrobena v souladu s ekologickými předpisy EU a neobsahuje AZO barviva. Materiál nejvyšší kvality atestovaný na odolnost trhání, otěru, oděru, plísním a proti opakovanému ohybu.

Uvnitř je certifikovaná EPS kuličková výplň. Přes plnicí otvor ji můžete kdykoli dosypat. Před všetečnými a zvídavými dětmi je otvor zabezpečený dvojím zipem a schovaným jezdcem. Samotná EPS náplň je potravinářské kvality, zdravotně nezávadná s certifikací a kuličky jsou dostatečně husté a malé, aby nedocházelo k rychlému sesednutí. Pokud se v našem e-shopu registrujete, dokoupíte vždy EPS náplně výhodněji.

Pokud nemáte čas a chuť, můžete nám vak poslat na servis a my se o vše postaráme. Vak vám vyčistíme mokrým způsobem, doplníme náplně a zpátky vám ho pošleme jako nový.

Celý vak Citron je vyrobený výhradně z certifikovaných materiálů a při výrobě prochází vícestupňovou kontrolou

Důležité informace

Materiál:Italská EKO kůže  - 16%PES/83%PVC/1%PU
Hmotnost:6,5 kg
Nosnost:120 kg
Objem náplně:380 l
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Napište nám k tomuto měkkoušovi komentář

Dobrý den, chci se zeptat na rozdíl u vaku Citron. V nabídce ho máte třikrát, vždy stejný rozměr, ale jiný obsah a jiná nosnost. Je mezi nimi nějaký rozdíl? Děkuji Štusáková

— Ivana Štusáková

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek a zároveň na upozornění. V některých popsech byla chyba. U všech variant vaku CITRON jsme popisy aktualizovali a nyní by mělo být již vše v pořádku. Správné údaje jsou objem:380l a nosnost: 120kg.
Team SakyPaky