5 Taburetů PUR

  • Doprava ZDARMA
-5 %5 Taburetů PUR

Sada praktických taburetů s molitanovou výplní pro pohodlné sezení. Oceníte jak doma, tak i v kanceláři pro krátkou návštěvu kolegy u Vašeho stolu. Ideální pro školy pro "pohodové" učebny. Tyto taburety se Vám nesesednou. Celý popis

  • délka45 cm
  • šířka45 cm
  • výška45 cm
Ušijeme pro vás do týdneZboží není na skladě. Po objednávce ho pro Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-ti dnů.
14 450 Kč13 724 Kč

Nevybrali jste si z nabízených vaků?

nevadí, uděláme vám vak přímo na míru

Nezávazná poptávka
vak na míru

Popis produktu

Tento set obsahuje 5 ks Taburetů. 

Taburety lze v setech i barevně kombinovat. V tom případě při objednávce označte jen jednu barvu a ostatní vypište do poznámky s uvedením počtů kusů jednotlivých barev sedáků. Nebo nás zkrátka kontaktujte a domluvíme se společně na kombinaci.

Jednovrstvé taburet se snímatelným potahem. Výplň taburetu je molitanová. Sedací taburet je opatřen odnímatelným dnem na suchý zip.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pro školy, školky a větší instituce nabízíme speciální servis vaků. Pro vás to znamená jen objednat ho přes náš e-shop, nebo e.mailem a my se o už vše postaráme. Taburety vám vyčistíme mokrou cestou.
Školám doporučujeme servis vaků předem objednat ideálně na období prázdnin, kdy jsou školy a školky zavřené, nebo v omezeném provozu. Servisem dokážeme vrátit vakům téměř stejný vzhled, jako když byly pořizovány nové. Přečtěte si víc o našem  servisování vaků.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.
V případě drobných protržení ostrými předměty jsme schopni vám vaky po domluvě opravit. Vyplatí se vaky nakoupit u nás, kde vám garantujeme možnost jejich servisování a oprav.

Na Vaše přání je možná také úprava rozměrů taburetů.

Důležité informace

Materiál:Jednobarevný 100% polyester
Hmotnost:3,3 kg
Nosnost:150 kg
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Napište nám k tomuto produktu komentář