10 Taburetů PUR

  • Doprava ZDARMA
-7 %10 Taburetů PUR

Sada praktických taburetů s molitanovou výplní pro pohodlné sezení. Oceníte jak doma, tak i v kanceláři pro krátkou návštěvu kolegy u Vašeho stolu. Ideální pro školy pro "pohodové" učebny. Tyto taburety se Vám nesesednou. Celý popis

  • délka45 cm
  • šířka45 cm
  • výška45 cm
Ušijeme pro vás do týdneZboží není na skladě. Po objednávce ho pro Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-ti dnů.
28 900 Kč26 875 Kč

Nevybrali jste si z nabízených vaků?

nevadí, uděláme vám vak přímo na míru

Nezávazná poptávka
vak na míru

Popis produktu

Tento set obsahuje 10 ks Taburetů. 

Taburety lze v setech i barevně kombinovat. V tom případě při objednávce označte barevný puntík VLASTNÍ a vypište požadované barvy. Nebo nás zkrátka kontaktujte a domluvíme se společně na kombinaci.

Jednovrstvé taburet s molitanovou výplní. Sedací taburet je opatřen dnem v tmavě šedé barvě, aby bylo na první pohled zřejmé, které strana je vrchní a nedocházelo ke znečištění taburetu z obou stran například o podlahu.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pro školy, školky a větší instituce nabízíme speciální servis vaků. Pro vás to znamená jen objednat ho přes náš e-shop, nebo e.mailem a my se o už vše postaráme. Taburety vám vyčistíme mokrou cestou.
Školám doporučujeme servis vaků předem objednat ideálně na období prázdnin, kdy jsou školy a školky zavřené, nebo v omezeném provozu. Servisem dokážeme vrátit vakům téměř stejný vzhled, jako když byly pořizovány nové. Přečtěte si víc o našem  servisování vaků.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.
V případě drobných protržení ostrými předměty jsme schopni vám vaky po domluvě opravit. Vyplatí se vaky nakoupit u nás, kde vám garantujeme možnost jejich servisování a oprav.

Na Vaše přání je možná také úprava rozměrů taburetů.

Důležité informace

Materiál:Jednobarevný 100% polyester
Hmotnost:3,3 kg
Nosnost:150 kg
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Napište nám k tomuto produktu komentář