Novinky pro celou rodinu

Tmavější podzimní dny sice možná spíš lákají ke spaní nebo odpočinku, ale my jsme se rozhodli nezahálet a ušili jsme pro vás zbrusu nové kousky. Udělají radost dětem, dospělým i čtyřnohému chlupáči. 

Pro děti

Už asi víte, že děti naše sedací vaky milují (stále častěji šijeme pytle a taburety do školek či mateřských center), a tak jsme si řekli: vymyslíme pro ně ještě něco speciálního. Na svět tak přišla praktická podložka Haji, kterou si můžete vzít ven na piknik a stejně tak si na ní děti užijí doma na kterékoliv podlaze. Podložka je totiž vyplněna silnějším vliselinem, takže je krásně měkká a hřeje. Ušili jsme ji z pevného a nepromokavého polyesterového materiálu českého původu a skvělé je, že jak se vám bude zdát špinavá, jednoduše ji dáte do pračky. Podložku si můžete koupit v černé, zlaté, tmavě modré a azurové barvě. 

Další naší novou dětskou vychytávkou je podsedáček SakyPaky. Kolikrát jsme totiž viděli, jak děti pořádně nedosáhnou na jídlo na stole nebo když třeba chtějí hrát na klavír, natahují se ztežka na klaviaturu. Proto jsme vymysleli tento podsedáček, který je opatřen bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň, a přizpůsobit si ho tak podle svého. Nezapomněli jsme ani na praktické šňůrky, které uvážete k židli a vše je pekně stabilní. A pozor, až děti vyrostou, stačí šňůrky vytáhnout z poutek a máte praktický podsedák na zem. Protože máme rádi pestrost, nabízíme podsedáček v celkem dvanácti barvách. 

Pro dospělé

Už nyní si u náš všichni dospěláci mohou koupit nejrůznější sedací pytle, a to jak do interiéru, tak i exteriéru. Přesto jsme si ale řekli, že by to chtělo něco trošku luxusnějšího a výsledkem našeho přemýšlení nakonec je WAAW křeslo z italské eko kůže. Sezení na něm je těžko popsatelné, to zkrátka musíte zkusit a rázem zjistitíte, proč jsme ho pojmenovali waaw. Aby křeslo krásně sedlo do nejrůznějších interiérů, vyrábíme ho v černé, bílé, ocelově šedé, tmavě hnědé, béžové a červené barvě. 

Pro chlupáče

Součástí řady českých rodin jsou zvířata, nejčastěji pejsci a kočky, a také na ty u nás v SAKYPAKY myslíme. Ušili jsme originální pelechvak Kůstka. Vnitřní část vaku je zhotovena z kvalitní, pevné, plstěné podšívky, která je naplněna certifikovanou a zdravotně nezávadnou EPS náplní. Vrchní obal je nepromokavý, snímatelný a pratelný. A protože my máme rádi vždycky něco extra, na přední stranu pelechvaku je možné místo nápisu MÝ místo přiobjednat jmenovku s vlastním textem.