Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.MIMIVAK Klííídek modrá

Tento vak je vskutku originálním kouskem, který potěší nejen maminky. Se snímatelnou MIMI podložkou ho můžete využít jako místo odpočinku pro Vaši lásenku a až bude lásenka spinkat večer po koupání, tak si ve vaku můžou relaxovat rodiče. A jednou, až Vaše lásenka vyroste z MIMI podložky, zůstane Vám pohodlný sedací vak KLÍÍDEK. Takže žádné posouvání věcí po miminku kamarádkám.

Vaše cena 3 990 Kč

Popis produktu

Základem MIMIvaku je jednovrstvý sedací vak KLÍÍÍDEK. Vak nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní látka je však nenáročná na údržbu. Případné nečistoty z vaku lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Sedací vak Klííídek je opatřen poutky pro uchycení podložky pro miminko a dále plnícím otvorem s bezpečným uzavíráním dvojitým zipem, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám.
Samotná podložka je vyrobena z certifikovaného polyesterového materiálu s hebkým, sametovým omakem. Podložku lze samostatně prát. Můžete ji využít i jako podložku pro "pasení koníčků" a hraní dítěte na zemi. Na vaku si pak můžete sami užít vzácné chvilky volna a relaxovat.
Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Technická specifikace

Materiál: Jednobarevný 100% polyester,  -Vzorovaná látka - 100% polyester -
možné praní v pračce na 30°Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Je možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

Hmotnost: kg - 5,5Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 365

Dále doporučujeme

Sedací vaky Taburet

Taburet

1 290 KčNejen pohodlné sezení pro děti, ale také pohodlná podložka pod nohy nebo, jak se osvědčilo hlavně ve školkách, fantastická dětská stavebnice...Taburety jsou zkrátka pecka. A to nejen pro děti.

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu MIMIVAK Klííídek modrá
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.